Frequently Asked Questions

Parfüm ve Losyonlar: Juju’larınızı vücut losyonları, güneş kremleri ve parfümlerle temas ettirmeyiniz. Juju’larınızı losyon ve parfüm kullanımının ardından teninizin kurumasını bekleyerek takmanızı öneririz.

Duş/Banyo: Juju’larınızın su ile temas etmesinde bir sakınca yoktur. Sadece su ile temasından sonra kurulamanızı tavsiye ederiz.

Havuz: Klor sert bir kimyasal madde olduğundan Juju’larınızla havuza girmemenizi öneririz. Şayet havuza girerseniz, çıktıktan sonra Juju’larınızı temiz su ile durulayıp kurutmanızı tavsiye ederiz.

Deniz: Juju’larınızla denize girmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Yaz aylarının ve plajın keyfini Juju’larınızla çıkarmanızı isteriz. Denize girdikten sonra Juju’larınızı durulayıp, kurulamanızı tavsiye ederiz.

Saklama: Juju’larınızın rengini ve kalitesini daha uzun süre koruyabilmek için takmadığınız zamanlarda kendi Juju keseleri veya benzer takı keseleri içerisinde ayrı ayrı muhafaza etmenizi öneririz.

Temizlik: Juju’larınızı parlatmak ve temizlemek istediğinizde temiz, yumuşak ve hafif nemli bir bezle silebilirsiniz. Kağıt havlu, peçete gibi malzemeler ürünleri çizebilir.

Renk değişimi / Kararma: Juju’larınız en yüksek kaliteli malzemeden, en uzun süre kalıcılığını koruyacak şekilde üretilir. Herhangi bir renk değişimi veya kararma olması durumunda; JUJU güvencesi altında tüm Juju’larınıza ömür boyu bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

İp Değişimi: Juju’larınız en kaliteli iplerle, JUJU atölyesinde, deneyimli ve eğitimli Juju personeli tarafından örülmektedir. İplerde oluşacak herhangi bir deformasyon ve kopmaya karşı JUJU güvencesi altında tüm Juju’larınıza ömür boyu bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.