JUJU Gold Collection
You will also love the new models of JUJU's unique jewelry designed with gold, diamonds, precious stones and colorful enamel.
Discover Now
JUJU MYSTERY BOX
Mystery Box is the name of our new project that you can purchase only through our web site. It’s basically a mystery box that is filled with JUJUs whose value is higher than the value of the box. If you’re the type of person who loves to be surprised or loves to surprise others, this fun box is the right gift for you and your loved ones. Let’s discover Mystery Box in five questions:
  • What is a JUJU Mystery Box?

It’s a box comprised of JUJU bracelets, and the value of these bracelets is higher than the value of the box.


  • How many JUJUs you have in the box?

The only thing you need to know is that there are only products from the bracelet category, the quantity is also a surprise.


  • Where can we buy the Mystery Box?

The Mystery Box sales will be done through our web site, for the moment.

  • Is there anything we can select while choosing our Mystery Boxes?

Sure. You can choose whether it’s for man or woman, and you can choose the size.


Blog

BU SEVGİLİLER GÜNÜNDE AŞKI BİLEKLİKLERLE KUTLAYIN

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve sevgiliniz için mükemmel bir hediye düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Zamansız ve romantik bir jest arıyorsanız, neden...

2023 TAKI TRENDLERİ

2023 yılı için takı trendleri hakkında araştırmalarıma göre  öncelikle, minimalizm akımı hala popüler olacak gibi duruyor. Bu yıl, sade ve...

JUJU ile Sevdiklerinize Şans Getirin

Aralık ayı ile yaklaşan yeni yılda sevdikleriniz için ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız JUJU’nun özgün ve el yapımı aksesuar Dünyasına davetlisiniz.
Follow Us on Instagram