Bu Sevgililer Gününde Aşkı Bilekliklerle Kutlayın

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve sevgiliniz için mükemmel bir hediye düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Zamansız ve romantik bir jest arıyorsanız, neden bir bileklik düşünmüyorsunuz? Bileklikler sadece herhangi bir kıyafete zarafet katmakla kalmaz, aynı zamanda sevginizi sürekli olarak hatırlatır.

İşte Sevgililer Günü için en iyi bileklik seçeneklerinden bazıları:

Juju Blog 0
Juju Blog 1
Juju Blog 2

 

Kişiye Özel Bileklikler:  

 

Hiçbir şey kendi düşünüp tasarladığınız bir bileklik kadar "Seni seviyorum" demez. Bilekliği daha da anlamlı hale getirmek için kullanmaktan en keyif aldığı renkler ve şekiller ile hem kendinize hem ona sizin için kişiselleşmiş bileklikler tasarlayabilirsiniz.
Juju Blog 0
Juju Blog 1
Juju Blog 2

 

Pırlanta Bileklikler:

 

 Pırlantalar aşkın klasik bir sembolüdür ve pırlanta bileklik güzel ve sofistike bir hediyedir. Romantik bir dokunuş için şık ama stil sahibi bileklikler seçebilirsiniz.
Juju Blog 0
Juju Blog 1
Juju Blog 2

 

Taşlı Bileklikler:

 

 Hediyenize biraz renk katmak istiyorsanız, taşlı bir bileklik düşünün. Her doğal taşın kendine özel anlamı olduğu söylenir. Canlı taş renkleri ile sevdiğinize enerji katabilirsiniz.
Juju Blog 0
Juju Blog 1
Juju Blog 2

 

Çift Bileklikleri:

 

 Eşleşen bir set arıyorsanız, çift bilezikleri harika bir seçenek. Onları birbirinize olan sevginizin ve bağlılığınızın bir sembolü olarak takın. İkinizde üzerinizde taşımaktan keyif alacak, birbirinizde anlamı olan bu bileklikleri her zaman kullanabileceksiniz.

Hangi tarz bilekliği seçerseniz seçin, sizin için hazırlanmış harika bir not kartı içten bir mesaj ve kocaman bir gülümsemeyle sunun.  Bu Sevgililer Gününde sevginizi ve şefkatinizi yıllarca saklayacak üzerinizde taşıdığınız bu bileklikler daha anlamlı olacak.

Blog

JUJU x Declara
Hayalinizdeki renkleri ve ışıltıları bulabileceğiniz bir koleksiyonla karşınızdayız! 
JUJU Altın harf bileklikler
JUJU kişiselleştirilmiş harf bileklikler daha minimalist, daha yalın her yaşa ve her tarza hitap eden yeni 14 ayar altın koleksiyonumuz.
JUJU Mineli Yüzükler
Mine renklerinin yanında tercihinize göre taş renkleri ile yüzüğünüzü tamamen kişiselleştirebilirsiniz.