Juju Logo
Juju Logo
Üye Girişi
Kayıt Ol

Hayatınızdaki Erkeğe Ne Hediye Alacaksınız?

Yaşadığımız bu dönemde erkekler de kadınlar kadar bakımlı ve özenli görünmek isterler. Özgüven konusunda da büyük önem taşıyan dış görünüş erkeklerin de şık ve kaliteli görünmelerinde büyük ölçüde etkili olmakta. Çoğu erkeğin tercih edip kullanmaktan keyif aldığı saat aksesuarını  bilekliklerle kombinlemek mümkün. Ancak her erkek çok dolu ve kalabalık olan kolları sevmeyebilir. Saatin olmadığı kolunu kombinlemeyi düşünebilirsiniz. Erkeksi ancak şık aksesuarlar pek çok erkek tarafından son dönemde fazlaca kullanılmakta. Kullandığımız aksesuarların karakter ve kişiliğimizi yansıttığı ise bilinen bir gerçektir. 

Erkeklerin eril enerjilerini yükseltip daha özgüvenli görüneceği ürünler tercih edilebilir. Fiziksel olarak güçlü bir karakteri olan erkek, ruhen de güçlü olmaya başladığı anda ortaya karizmatik bir görünüm çıkacaktır.  Kendiniz için aldığınız hatta belki kullandığınız size şans getirdiğine inandığınız bir bilekliği, farklı bir ip rengi ve materyal ile dönüştürüp onun sevdiği, çogunlukla kullandığı renklerle birleştirebilirsiniz.

Kolye tercihine gelecek olursak da daha cool ve rahat ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem günlük hayatında kullanabileceği hem şıklastırabileceği farklı kolye uçlarıyla eşinizin kolyesini yaratabilirsiniz. Takım elbiseyle şık görünmeyi seven partnerinizin gömleğini tamamladığı kısa ya da uzun JUJU kolyelerimiz tam ona göre. İster ucunda düz bir çubuk ister daha büyük ve kendini belli eden her şekilde görünümünüze seviye atlatacaktır.

Çoğu erkek aksesuar takmak konusunda rahat değildir ve bunlardan biriyseniz JUJU yüzükler tam size göre. Tasarımı olmayan herhangi bir kıyafetle kolayca eşleştirilebilir diğer yüzüklerin aksine daha alımlı ve tarz bir görünüm katar. 

Renkli olmaktan kaçınan fakat özenli görünmeyi seven erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuarın yüzük olduğu çok açık. Karakterini yansıtan, klasik olmaktan kaçınan fakat görünür ve tarz olmak isteyen erkeklerin en severek kullandığı aksesuar kesinlikle yüzüktür.

Kullanmaktan keyif alacağını düşündüğünüz ürünler tercih etmeniz bu noktada önemli. Giyim tarzı size bu anlamda yol gösterici olacaktır. Çokca eğlenceli bileklik ve kolyelerin yanı sıra daha asi ve çılgın modellerde bulmak mümkün. Sevdiği renklerden ilham alarak oluşturacağınız tüm JUJU ürünleri sizleri mağazalarımız, satış noktalarımız ve web sitemizde sizleri bekliyor. 

Juju Blog

2023 Takı Trendleri

2023 yılı için takı trendleri hakkında araştırmalarıma göre  öncelikle, minimalizm akımı hala popüler olacak gibi duruyor. Bu yıl, sade ve zarif tasarımların her zaman ki gibi öne çıkacağını ön görüyoruz.

JUJU ile Sevdiklerinize Şans Getirin

Aralık ayı ile yaklaşan yeni yılda sevdikleriniz için ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız JUJU’nun özgün ve el yapımı aksesuar Dünyasına davetlisiniz.

Dinamik Kış Takıları

Yazın sıklıkla kullandığımız takılar kışın çoğu insan tarafından rafa kaldırılıyor. Oysa kışın karamsar havayı takılarla biraz daha canlandırabiliriz. Canlı olmayan daha soluk ve koyu renkli olan paltolarımızı, kazaklarımızı, şallarımızı belki çok renkli olmayan fakat parlak takılarla ön plana çıkarabiliriz. 

Mağazalarımız
JUJU Nişantaşı

Ihlamuryolu Sokak No:20A Nişantaşı 34365
İstanbul / Türkiye

info@jujumood.com

+90 (212) 234 35 00

JUJU Bebek

Cevdet Paşa Cd. No: 59 Bebek 34342
İstanbul / Türkiye

info@jujumood.com

+90 (212) 263 80 84

JUJU Galataport

Kılıçali Paşa Mah. Galataport Paket Postanesi Zemin Kat Mağaza no:z14
İstanbul / Türkiye

info@jujumood.com

+90 (212) 809 0375

Bülten

İndirim ve kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri onay formunu kabul ediyorum.

Bizi Takip Edin
Etbis